Poznaj naszą historię!

O nas

Tak, tak, to już 20 lat, od kiedy firma PATRON w oparciu o wiedzę i filozofię żywienia, zaproponowała hodowcom szeroki wachlarz innowacyjnych preparatów i odżywek dla gołębi.

To już 20 lat współpracy z profesjonalistami: hodowcami i lekarzami weterynarii, którzy każdego dnia starają się zrozumieć potrzeby żywieniowe gołębi, by lepiej dbać o ich zdrowie.

Ponad 20 lat wnikliwych obserwacji zachowań ptaków i wiedza z zakresu ich fizjologii pozwoliła na wprowadzenie ponad 100, wciąż udoskonalanych produktów oraz obecność w 16 krajach świata.

Wysoka jakość i 100-procentowy udział surowców użytych do ich wytworzenia to komponenty pochodzenia naturalnego. Dzięki temu gwarantują one zdrowie, witalność i doskonałą kondycję ptaków. Nasze preparaty, w odróżnieniu od produktów innych firm, nie zawierają żadnych syntetycznych dodatków smakowych i konserwantów. Stworzone są na bazie wyciągów i ekstraktów roślinnych, bez grama antybiotyków.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każdy gołąb, pocztowy, czy też ozdobny ma inne preferencje żywieniowe, dlatego przy opracowywaniu naszych receptur, kierujemy się wyłącznie jego potrzebami fizjologicznymi, tak aby zapewnić ptakom optymalną ilość składników odżywczych, nie obciążając przy tym ich organizmu.Każdy opracowywany preparat, zanim opuści nasz zakład produkcyjny, zostaje poddany dwuletnim testom w specjalistycznych, firmowych gołębnikach. Tylko wówczas, bezpieczny, skuteczny i „naprawdę działający”, może zostać skierowany do hodowców. To jest nasz priorytet.

Poprzez utrzymanie wyjątkowej jakości, a także optymalizację cen naszych produktów, pragniemy budować trwałą, opartą na zaufaniu i sprawdzonych rozwiązaniach więź, pomiędzy hodowcami a naszą firmą. W dążeniu tym pomaga nam również stała kontrola służb weterynaryjnych, której jesteśmy sukcesywnie poddawani.

Wszystkim miłośnikom naszego pięknego i emocjonującego HOBBY życzymy wielu sukcesów hodowlanych i lotowych.