O nas

Witamy!
Jesteśmy firmą stosunkowo młodą, lecz już wielu hodowców ugruntowało swoją dobrą opinię o naszych produktach poprzez wyraźną poprawę wyników lotowych. Wiemy to z przekazów listowych oraz telefonicznych. Ten fakt niezmiernie nas cieszy.
Znamy się na gołębiach w zakresie fizjologii i znamy ich potrzeby żywieniowe. Stale dążymy do uzyskania optymalnie wysokiej jakości produktów, oraz pracujemy nad ciągłym ich rozwojem. Ponadto gwarantujemy optymalny stosunek ceny do jakości.
Prawie 100% surowców użytych do wytworzenia naszych produktów jest pochodzenia naturalnego, co gwarantuje pełne zdrowie i doskonałą kondycję. Nasze wyroby, w odróżnieniu od produktów innych firm, nie zawierają żadnych syntetycznych substancji wabiących,  dostępną najnowszą wiedzą naukową. Rozumiemy i wykorzystujemy również fakt, że gołębie potrzebują dodatków żywieniowy smakowych czy zapachowych, które są przez nas konsekwentnie unikane. Przy opracowywaniu naszych receptur, kierujemy się całąch stworzonych wyłącznie dla nich. Zwracamy szczególną uwagę na dobór odpowiednio wysokiej jakości surowców. To jest dla nas priorytet. Ponadto zanim jakikolwiek produkt opuści nasz zakład, poddajemy go „testom” w firmowych i specjalistycznych gołębnikach. Pragniemy, aby poprzez utrzymanie dobrej jakości, a także minimalizację cen naszych produktów, zbudowały się więź i zaufanie pomiędzy nami a hodowcami. W tym pragnieniu pomocna jest również stała kontrola służb weterynaryjnych, którym jesteśmy sukcesywnie poddawani.
Nasza karma mineralna i dodatki żywieniowe produkowane są szczególnie po to, aby gołąb mógł zwyciężać, a jednocześnie jak najdłużej zachować witalność i zdrowie. Oto, dlaczego już wielu mistrzów w sporcie gołębiarskim, wybrało produkty naszej firmy.
Wszystkim miłośnikom naszego pięknego HOBBY życzymy wielu sukcesów.
DOBRY LOT
NOWOŚCI ZOBACZ PRODUKTY
Zobacz najnowsze produkty

Działalność naszej firmy to przede wszystkim innowacyjność. Dlatego nie zatrzymujemy się w miejscu, wciąż poszukując jak najlepszych rozwiązań z zakresu żywienia gołębi. Zapoznaj się z naszymi nowościami.